Keystone logo
The University of Law Business School Undergraduate

The University of Law Business School Undergraduate

The University of Law Business School Undergraduate

מבוא

סקירה כללית:

אוניברסיטת למשפטים (ULaw) הוא אחד הארוך ביותר של בריטניה הוקמה ספקי מומחה של חינוך משפטי. למעשה, אנחנו כבר מאומן יותר מתרגלים עורכי דין בבריטניה מאשר כל אחד אחר.

ועם קשרים כה הדוקים בין משפט לעסקים, הגיוני שמומחה לחינוך משפטי מצויד היטב לפיתוח בית ספר לעסקים מצוין, בית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת משפטים.

עם התמקדות מוצקה בלמידה מעשית, בית הספר העסקי שלנו שואף להפוך את התלמידים לעובדים ומוכנים להצליח במקום העבודה. אנו גאים על יצירת סביבת למידה נכונה בשבילך כדי להשיג את שאיפות העסק שלך. בגלל זה יש לנו הסתגלו טכניקות בשימוש על קורסים משפטיים שלנו במטרה לפתח חוויית הלמידה מומחה מרתק כי יכין אותך לקריירה בעולם העסקים.

אוניברסיטת המשפט זכתה בדירוג כסף במסגרת מסגרת מצוינות ההוראה ותוצאות הסטודנטים (TEF) ביוני 2019. נמצא כי אנו מספקים הוראה, למידה ותוצאות באיכות גבוהה עבור הסטודנטים שלנו לתארים מתקדמים ועולים באופן עקבי על דרישות האיכות הלאומיות המחמירות עבור בריטניה השכלה גבוהה.

מיקומים:

בית הספר לעסקים שלנו פועל בקמפוסים של אוניברסיטת משפט בלונדון בלומסברי, בירמינגהם, לידס, מנצ'סטר ונוטינגהאם לקורסים לתואר ראשון. קורסים לתארים מתקדמים מועברים בקמפוס מורגייט בלונדון או בברלין באמצעות השותפות שלנו עם בית הספר לעסקים GISMA. כל אחד מהם הוא מרכז מסחרי משגשג, ממוקם אידיאלי בכדי להעניק לך גישה נהדרת לאולמות מוזיקה, תיאטראות, בתי קולנוע, ברים ומסעדות. חלק מקורסי התואר הראשון שלנו זמינים גם הם באופן מקוון 100%.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

קורס עיצוב:

תוך התמקדות איתנה בלמידה מעשית, בית הספר לעסקים שלנו שואף להפוך את התלמידים למעסיקים ומוכנים להצליח במקום העבודה. אנו מתגאים ביצירת סביבת הלמידה המתאימה לך להשגת שאיפותיך העסקיות. זו הסיבה שהתאימנו טכניקות המשמשות בקורסים המשפטיים שלנו במטרה לפתח חווית לימוד מומחית מרתקת שתכין אתכם לקריירה בעולם העסקים. כל מורי בית הספר למנהל עסקים בעלי ניסיון עסקי אמיתי.

הצעת מאסטרים חינם (לתואר ראשון בלבד)

בית הספר לעסקים באוניברסיטה למשפטים מחויב לתמוך בך בכל שלב בדרך ליעד הקריירה שלך. אנו שואפים להבטיח שאתה מצויד במלואו מבחינת הכישורים, הכישורים ואנשי הקשר בענף כדי להיכנס ישירות לקריירה שבחרת. לכן אנו שמחים להציע לכל הסטודנטים המתחילים את לימודי התואר הראשון בבית הספר למנהל עסקים איתנו בספטמבר 2019 או 2020 את ההזדמנות להתקדם לקורס מאסטרס עסקי על סיום מוצלח של התואר הראשון ללא עלות נוספת.

קריירה ותחזוקה:

העיסוק הוא בלב כל מה שאנחנו עושים בבית הספר לעסקים. צוות המעסיקים שלנו יספק לך ייעוץ אחד על אחד על איך להתמודד בהצלחה עם אנשי הקשר העסקיים של המגייסים הגדולים בבריטניה כגון IBM, לוידס של לונדון ופריסה ווטרהאוס קופרס (PwC), אשר תוכלו לפגוש דרך אירועים, סדנאות וביקורים לארגונים, המאפשרים לך לראות ממקור ראשון איך העסק פועל בעולם האמיתי. כמו כן, אנו מפעילים אירועי יזמות הכוללים מומחים ורמקולים אורחים לתמיכה בתלמידינו בהפעלת עסקיהם ופיתוח חשיבה יזמית. התמיכה שתקבל, הוביל והודיע על ידי המעסיק בפועל, יהיה למקסם את היכולת שלך להגיש בקשות עבודה מוצלחת, התמחויות מאובטח לחדד את הראיון שלך מיומנויות במרכז מדומה הבדיקה שלנו.

בית הספר הבינלאומי למנהיגות קיץ (לסטודנטים לתואר ראשון):

כחלק מהמחויבות המתמשכת שלנו לתמוך בשאיפותיך, אנו מציעים לסטודנטים לתואר ראשון 2019 את ההזדמנות ללמוד בבית הספר הקיץ הבינלאומי למנהיגות שלנו בברלין, שם תוכל לפתח כישורי מפתח רכים ולחקור את העיר המרגשת הזו יחד עם תלמידי ULaw שלך.

מכון ניהול מוסמך (CMI):

מכיוון שקורסים מסוימים בבית הספר למינהל עסקים מאושרים על ידי המכון לניהול Chartered (CMI), סטודנטים בקורסים מסוימים אלה יכולים לזכות בחברות אוטומטית בחינם למשך הקורס שלהם ולמשך שנה לאחר סיום הלימודים.

היתרונות כוללים גישה ManagementDirect; ספריית הניהול הגדולה ביותר בבריטניה יחד עם גישה לפורטל המשאבים המקוון, כולל כתבי עת אלקטרוניים, דו"חות חברה ותעשייה וכן ייעוץ מ -300 מנהלי גיוס באמצעות מרכז פיתוח קריירה.

תקבל גישה לרשימות משרות עדכניות באמצעות מסד הנתונים של JobSearch ושלל סרטונים, הדרכות ומאמרים לפיתוח הקריירה והמיומנויות העסקיות שלך. קהילת ההדרכה המקוונת של CMI מונה למעלה מ -120,000 חברים בהם ניתן להתאים לך לפי הכישורים, הניסיון והתעשייה המעניינים אותם וכן לברר אודות אירועי רשת CMI שאתה יכול לקחת בהם חלק.

בסיום מוצלח של אחד מהקורסים המוסמכים שלנו ב- CMI, תקבל גם הסמכה מ- CMI בנוסף לתואר שלך.

סביבה תומכת:

אנו שואפים לתמוך ביותר סטודנטים מרחבי רקע מגוונים מאי פעם בכדי להשיג את שאיפות הקריירה שלהם, וזו הסיבה שאנו מציעים מגוון של מלגות ולימודים.

לכל התלמידים ניתנת הזדמנות לנצל את כל המתקנים והשירותים שלנו. שירות התמיכה בנכות מוקדש לניהול כל הדרישות שיש לך במהלך הלימודים, כולל סיוע זמני עקב פציעה או מחלה.

מתקני ספורט:

יש הרבה הזדמנויות לקום ולקבל בכושר בכל הקמפוסים שלנו, אם אתה רוצה לממש את הגוף שלך, כמו גם את דעתך. פעילויות פופולריות כוללות זומבה, פוטבול, כדור רשת, רוגבי וטניס.

מועדונים וחברות:

עם מגוון של חברות, קבוצות ספורט ואירועים חברתיים זמין בכל אחד הקמפוסים שלנו, אתה חייב למצוא הרבה כדי לשמור אותך עסוק וליהנות בין הרצאות. ובתחילת הקורס שלך, אתה יכול להצטרף לחברה, מועדון או אירוע על פי בחירתך, או ליצור אחד משלך באמצעות אגודת הסטודנטים.

קורסים:

בית הספר לעסקים באוניברסיטת משפטים מציע מגוון תוכניות לתארים מתקדמים ותארים מתקדמים ברחבי בריטניה. חלק מקורסי התואר הראשון שלנו זמינים גם הם באופן מקוון 100%.

כמו בית הספר העסקי הוא מוכר על ידי Chartered Management Institute (CMI), התלמידים מקבלים אוטומטית חינם לחברות למשך הקורס שלהם במשך שנה אחת לאחר השלמת.

רבים מהקורסים שלנו הוסמכו על ידי המוסד לניהול Chartered (CMI), הגוף המקצועי היחיד בבריטניה המציע את מעמד הנחשק מנהל (CMgr) הנחשק מאוד. על סיום מוצלח של אחד הקורסים שלנו, תקבל גם הסמכה מ CMI בנוסף התואר שלך.

קורסים עסקיים מקוונים:

אנו מספקים למידה מקוונת ברמה עולמית לקורסי התואר הראשון שלנו:

 • שיטות לימוד לכל סוגי הלמידה: קיימת שיטת לימוד שתתאים לסגנון שלך, עם ספרים אלקטרוניים, i-Tutorials, סמינרים ווביים, מקרי מבחן, כרטיסיות, קבצי שמע, גרפיקה בתנועה, חדרי צ'אט בזמן אמת של סטודנטים, הערכות מקוונות ו יותר.
 • תמיכה מיוחדת במורים: תקבל תמיכה שוטפת ומשוב על עבודתך ממורה ייעודי לתכנית לאורך כל הקורס שלך.

דרישות כניסה ואגרות:

דרישות כניסה ושכר טרחה משתנות בהתאם לקורס - לקבלת מידע נוסף על דרישות כניסה, שכר טרחה, אפשרויות מימון וכן, מלגות ועמלות, בקר באתר אוניברסיטת המשפט.

סטודנטים בינלאומיים:

אתה תצטרף לסטודנטים מ -120 לאומים שונים, התורמים לקהילה בינלאומית משגשגת בכל הקמפוסים.

יש לנו צוות של שירותי תמיכה לסטודנטים אשר נמצאים כאן כדי לספק ייעוץ בנושא רווחה והדרכה.

מידע על דרישות ויזה ניתן למצוא באתר האוניברסיטה למשפטים.

דִיוּר:

לסטודנטים לתואר ראשון שלנו, יש לנו סידור לינה עם מומחה בבריטניה ספקי לינה, כדי להבטיח לך מקום נוח לחיות בזמן שאתה לומד איתנו. לינה היא בדרך כלל דירות משותפות, או במקרים מסוימים אולפנים עצמאיים.

לסטודנטים לתואר ראשון, אנו מבטיחים לך הצעת אירוח בשנה הראשונה לתואר, אם קיבלת אותנו כבחירה איתנה שלך והגשת בקשה ללינה עד 30 במרץ בשנת הכניסה* (* תנאים והגבלות חלים, פרטים על אתר אוניברסיטת משפטים, דף לינה לתואר ראשון).

לסטודנטים לתואר שני, אם תבחר בקמפוס מחוץ לבית, מסד הנתונים שלנו יכול לעזור לך למצוא מקום מגורים, עם אפשרות למצוא נכס שכור פרטי או לינה משותפת עם תלמידים אחרים ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

פתח ימים ואירועים:

הימים הפתוחים שלנו הם דרך מצוינת ללמוד על הקורסים העסקיים שלנו, לבדוק את המתקנים שלנו, ולפגוש את המורים והסטודנטים שלנו. יהיו שיחות, מפגשים טסטר סיורים, ואתה תהיה הזדמנות לשאול את השאלות שלך. אנו נעשה את היום שלך מעניין ו אינטראקטיבי ככל האפשר.

אם אינך מצליח להגיע לאחד הימים הפתוחים בקמפוס שלנו, מעת לעת אנו מציעים גם ימים פתוחים מקוונים לקורסים שלנו - כך שעדיין יש לך אפשרות לגלות איך זה ללמוד בבית בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת משפטים, ושאל את שאלותיך באופן מקוון.

לסטודנטים בינלאומיים, מומלץ לברר פרטים נוספים על הלימודים אצלנו, על ידי ביקור אותנו באירוע בחו"ל.

בית הספר למינהל עסקים של אוניברסיטת משפט:

קורסים זמינים משתנים לפי מיקום. פרטים נוספים על מיקומנו מופיעים באתר האוניברסיטה למשפטים, דף מיקומים.

מיקומים

 • London

  Fountain Court Braboeuf Manor Old Portsmouth Road Guildford GU3 1HA

  • Leeds

   15-16 Park Low Leeds, LS1 5HD

   • Manchester

    2 New York Street Manchester, M1 4HJ

    • Birmingham

     The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

     שאלות