Keystone logo
© Universidad Europea del Atlántico
Universidad Europea del Atlántico

Universidad Europea del Atlántico

Universidad Europea del Atlántico

מבוא

Universidad Europea del Atlántico (UNEATLANTICO) היא מוסד אקדמי להשכלה גבוהה המציע לתלמידיו הכשרה מקיפה המבוססת על מצוינות ומחויבת לאנשים . לצד היכולות של כל נושא או תחום, האוניברסיטה מבטיחה לכל תלמידיה רכישת מיומנויות אנגלית ורוחביות גבוהות בשימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר , עבודת צוות ותכנון וניהול פרויקטים .

UNEATLANTICO משולב במערכת האוניברסיטאות הספרדית ומעביר קורסים שמטרתם להשיג תארים רשמיים . המודל החינוכי הוא פנים אל פנים ומעניק בולטות במיוחד לשימוש בטכנולוגיות מידע ותקשורת ולהכשרה מונחית תרגול . באמצעות מערכת למידה זו, היא מחויבת לשפר את האוטונומיה של התלמיד ורכישת מיומנויות הקשורות לדרישות המקצוע שלו.

בנוסף, כדי להקל על שילובם של סטודנטים בשוק עבודה תחרותי ביותר, קיימים באוניברסיטה הסכמי שיתוף פעולה רבים עם חברות ואנשי מקצוע ממגזרים שונים . סינרגיה זו בין UNEATLANTICO , התעשייה והחברה בכללותה מאפשרת לנו גם לקדם פרופילים מיוחדים במגזרים החדשניים ביותר.

Universidad Europea del Atlántico (UNEATLANTICO) היא מוסד דינמי וגמיש המתאים לצרכי הסטודנטים באמצעות תשומת לב אישית . צוות ההוראה מורכב מפרופסורים לאומיים ובינלאומיים בולטים, אנשי מקצוע, חוקרים ואנשי אקדמיה בעלי יוקרה מוכרת.

ההיצע החינוכי שלנו בנוי בתארים רשמיים ובמאסטרים, כמו גם בתארים שונים משל עצמנו . האוניברסיטה מאכלסת את הפקולטות למדעי הבריאות, מדעי החברה והרוח , ובית הספר הפוליטכני הגבוה .

קידום תרבות יזמות

האוניברסיטה שמאמינה בפרויקטים שלך

Universidad Europea del Atlántico שואפת לעורר יוזמה יזמית ולהכיר לסטודנטים את עולם העסקים , תוך חיפוש אחר פיתוח רעיונות יצירתיים וחדשניים, בקנה אחד עם המרקם התעשייתי והתרבות של הסביבה הגאוגרפית של האוניברסיטה.

הסטודנטים שלנו מקושרים לפרויקטים אמיתיים ופעילויות במקצועם מהשנה הראשונה. חוויה זו מועשרת גם בהדרכה רוחבית כיצד ליצור חברה משלך , להשתתף בפרויקטים שונים וליצור סינרגיות ביניהם, להעריך ולחוות עבודת צוות , לפתח מיומנויות מנהיגות ולשפר את כישורי התקשורת .

האוניברסיטה, בברית עם אנשי מקצוע, מנהלים ואנשי עסקים, מסייעת לסטודנטים יזמים להתחיל את הפרויקטים שלהם, מנחה ומלווה אותם ביציאה לשוק העבודה. UNEATLANTICO משתפת פעולה עם קרנות השקעה המתמחות בהכנה ובמימון פרויקטים עסקיים חדשים (Business Angels) ומעמידה לרשות הסטודנטים מרחבים ומתקנים לתחילת פעילותם.

אוניברסיטת המאה ה -21

Universidad Europea del Atlántico מפתחת מתודולוגיה המשלבת הכשרה תיאורטית של הקפדנות המדעית הגבוהה ביותר עם יישום הידע שנרכש מהיום הראשון. האוניברסיטה מבססת את מודל ההוראה-למידה על עמודי התווך הבסיסיים הבאים להכשרת אנשי המקצוע של העתיד:

מתודולוגיה: המתודולוגיה של UNEATLANTICO מתמקדת בהשגת למידה מוכוונת תרגול והשתתפות פעילה של התלמיד בתהליך ההוראה. לשם כך עבודה בקבוצות קטנות ובצוותים רב תחומיים, חיבור לפרויקטים ופרקטיקות מקצועיות, כמו גם מימוש הדרכות ופיקוח שיאפשרו לתלמיד לפתח מיומנויות בהתאמה מלאה לדרישות עולם העבודה הנוכחי הם מועדף.

הכשרה בשפה

Universidad Europea del Atlántico , המודעת לחשיבות הידע באנגלית בתחום המקצועי , כוללת הכשרה בשפה זו בתוכניות הלימודים של כל התארים במטרה שהסטודנטים יסיימו את התואר עם יכולת תקשורתית באנגלית המאפשרת להם לתפקד ללא קשיים בהקשר העבודה של המקצוע שלהם. לשם כך, החל מהשנה השנייה ואילך, מוצעים מקצועות אנגלית, החל מהשנה השלישית חלק ממקצועות התואר נלמדים בשפה זו. זה מאפשר לתלמידים להשיג C1 של CEFR. בתארים שפות יישומיות ותרגום ופרשנות, ההכשרה באנגלית היא אינטנסיבית יותר מהשנה הראשונה והסטודנטים מסיימים את התואר עם C2 של CEFR.

בנוסף, האוניברסיטה, בהתחייבותה החינוכית לשיפור כישורי השפה של תלמידיה, מציעה להם גם אפשרות ללמוד צרפתית ו / או גרמנית.

הנושאים מאורגנים בסמסטרים וכוללים ארבע שעות בשבוע. השלמה מוצלחת על ידי הסטודנט נרשמת ברשומה האקדמית ובתוסף הדיפלומה האירופי. באופן זה UNEATLANTICO מעודד סטודנטים להשלים את לימודיהם לתואר ראשון בכישורים מתקדמים בשפה זרה אחרת, בנוסף לאנגלית. ללא ספק יש לכך השפעה חיובית מאוד על עתידך המקצועי. בעולם הולך וגדל ומתקשר ביניהם, ידע בשפות הפך למרכיב רלוונטי ביותר בהכשרה האישית והמקצועית של אנשים.

כמו כן, האוניברסיטה, במטרה לקדם את השפה והתרבות הספרדית, מציעה קורסים בספרדית כשפה זרה מרמה A1 עד C2 של ה- CEFR לסטודנטים בינלאומיים.

אימונים בהתאמה אישית

המורים דואגים לניטור והכוונה של כל תלמיד, תוך קביעת מסלולי הכשרה משלימים המבטיחים השגה מוצלחת של יעדי כל המקצועות.

סביבות עבודה אמיתיות

האוניברסיטה מתוכננת כך שתלמידים יוכלו להוציא לפועל את המקצוע שלהם מהשנה הראשונה, לעורר יוזמה יזמית ולהכיר את העולם העסקי. התלמידים מקבלים הכשרה ספציפית בפרויקטים לבסיס היסוד של ניהול ועיצוב פרויקטים. בנוסף, הודות להסכם עם חברות ומוסדות, כל הסטודנטים בשנה האחרונה לתואר שלהם יממשו את הכשרתם כדי להקל על שקיעתם בעולם העבודה.

הכרה

Universidad Europea del Atlántico היא אוניברסיטה רשמית ללא כוונת רווח, והיא מוכרת על ידי המדינה הספרדית באמצעות חוק היצירה שלה. התארים הרשמיים שלהם באוניברסיטאות רשומים במרשם האוניברסיטאות, המרכזים והתארים של משרד החינוך של ממשלת ספרד.

תוכניות המחקר, שהותאמו לחוזה בולוניה ולאזור ההשכלה הגבוהה באירופה, אומתו על ידי מועצת האוניברסיטאות וקיבלו דוח הערכה חיובי מהסוכנות הלאומית להערכת איכות הסמכה (ANECA).

בהתאם לחקיקה האוניברסיטאית הנוכחית, האוניברסיטה השיגה את ההרשאה המתאימה להתחיל בפעילות ויישום תורת האוניברסיטאות לתואר ראשון, בהתאם להצהרה על אופייה הרשמי בהסכמת מועצת השרים של ממשלת ספרד.

תכונות הקמפוס

    מיקומים

    • Santander

      Calle Isabel Torres,21, 39011, Santander

    שאלות