Keystone logo
Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

מבוא

פגוש Unifran

היסטוריה

Unifran: לבדוק היסטוריה קצרה של צמיחה, הישגים להצלחה Unifran נוסדה בשנת 1970 על ידי שני יזמי חינוך, Abib סלים Cury ו קלוביס אדוארדו פינטו לודוויג. עם ההצלחה של העסק, הרחיב הקורסים שלה בשילוב לבית הספר פסטלוצי והפקולטה לפילוסופיה של Athenaeum Francano, חמש שנים מאוחר יותר. בשינה 1994, הקורסים והארגון המנהלי הפנימי הופכים באוניברסיטת פרנקה, באמצעות פקודת מס 1275, לנוכח CFE גילוי דעת 615/94.

לאחר מכן, צמיחה של המוסד ניתנה תחת נקודת מבט זו שצרפת ובאזור נהנות מהשפעתו. בברכה אלפי תלמידים המגיעים מחלקים שונים של המדינה, צרפת הוסיפה למעמד של ספק שירות, כמו גם נעלי מרכז חשובות. העיר, עכשיו באוניברסיטה, ראתה תוגדל ל גבוהה יותר בפועל חינוך, מחקר, הרחבה ושירות לקהילה, הודות להיבטים האקדמיים של מצוינות אימון, שהתערבו באופן חיובי במדדים הכלכליים, פוליטיים וחברתיים שלהם.

מאז הקמתו ועד היום, הוא מאופיין בהיותו מוסד להשכלה גבוה במבט לעתיד, תמיד שואף למודרניזציה של תשתית, אוספי ספרייה ומתודולוגיות חינוכיות.

שנת 2013 התאפיינה בצעד חשוב לעתיד ומצוינות: Unifran הפך לחלק מקרוז חינוכי דרום, החמישי בגודל קבוצת החינוך של המדינה, המורכבת ממוסדות שמחזיקים את המדדים האקדמיים הרשמיים הטובים ביותר במכללה Cruzeiro do Sul, סאו פאולו / sp; Universidade Cruzeiro do Sul, סאו פאולו / sp; אוניברסיטת המרכז מודול, Caraguatatuba / sp; מרכז האוניברסיטה הפדרלית המחוזית, ברזיליה / DF; עיר אוניברסיטת סאו פאולו, סאו פאולו / sp; מטרת מכללת רמה גבוהה, פרנקה / sp; קריירה מבוססת פרנקה, פרנקה / sp; אוניברסיטת פרנקה, פרנקה / sp; מכללת סן סבסטיאן, סן סבסטיאן / sp; מטרת מכללת סן סבסטיאן, סן סבסטיאן / sp; הפקולטה Caraguatatuba, Caraguatatuba / sp; גבירתנו המרכז האוניברסיטאי של הפטרונות, Salto ו- ITU / sp; מכללת CEUNSP, Salto / SP, מכללת ITU, Itu / SP מכללה וסאלטו, Salto / SP.

בשינה 1975, היה באוניברסיטה 400 סטודנטים. היום, יש מעל 16,000, יחולק בין הקורסים לתואר הראשון, טכנולוגי, מרחק, התמחות, התואר שני ודוקטורט, המכסים את כל תחומי ידע אנושי. בהיסטוריה של 40 השנה שלה, זה הכשיר יותר מ 43,000 אנשי מקצוע. זה בתים יותר מ -500 מורים שהכותרות עולה על 60% מאדונים ורופאים.

Cruzeiro do Sul Educacional

Cruzeiro do Sul Educacional נוסד בשנת 1965 וכיום מורכב מCruzeiro מכללת do Sul, סאו פאולו - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, סאו פאולו - SP; מרכז האוניברסיטה מודול, Caraguatatuba - SP; מרכז האוניברסיטה הפדרלית המחוזית, ברזיליה - DF, האוניברסיטה של ​​העיר סאו פאולו, סאו פאולו - SP; אוניברסיטת פרנקה, מכללת רמה גבוהה והמכללה CTEC בפרנקה - SP, ולאחרונה, מכללת סן סבסטיאן, מטרת מכללת סן סבסטיאן - סן סבסטיאן - SP וCaraguatatuba הפקולטה - Caraguatatuba - SP.

היתרון האסטרטגי של הקבוצה הוא העובדה של עבודה עם מוסדות, מותגים ועמדות שונות כשווקים הספציפיים והמאפיינים של הערים שבן הוא מקיים מוסדות חינוך. כל המוסדות לשמר את זהותם מבלי לוותר על העקרונות האתיים ואידאלים של חינוך המנחים את הפעולות של קרוז חינוכי הדרום, המתרגם לחלק מהמדדים האקדמיים הטובים ביותר בין מוסדות חינוך ברזילאים.

- סימנים למעלה בהערכה הראשונה חוץ המוסדי של משרד החינוך - MEC. - הדרך הטובה ביותר לאמנות חזותית בסאו פאולו בסקר הלאומי של סטודנטים ביצועים - Enade. - קורסים למעלה במדעי חברה של ברזיל בבחינה הלאומית של סטודנטים ביצועים - Enade. - קורסי הנדסת הייצור הטובים ביותר בסאו פאולו בסקר הלאומי של סטודנטים ביצועים - Enade. - כמובן פיזיותרפיה הטובה ביותר של סאו פאולו בסקר הלאומי של סטודנטים ביצועים - Enade. - הגיאוגרפיה הטובה ביותר כמובן ברזיל בבחינה הלאומית של סטודנטים ביצועים - Enade. - כמובן הטובים ביותר של ההיסטוריה בסקר הלאומי של סטודנטים ביצועים - Enade. - ביו-רפואה: הדירוג הגבוה ביותר בMEC. - רפואי: רק קורס של סאו פאולו מוכר עם מושג מרבי. בחבר חלוץ oportunities בריאות הלמידה הגלובלית ברזיל, - GHLO, קונסורציום שנוצר על ידי האיגוד רפואי האמריקאי מכללות. - התכנית לתואר הראשון הטובה ביותר, על פי CNPq. - גידול במספר הפרסומים מדעיים בISI Web of Science. - אישור הדירוג הטוב ביותר בבדיקת OAB-DF. - המקום הטוב ביותר בחוף Enade, הצפון של סאו פאולו. - יותר מ -200 קווים של מחקר ממוסד. - 66 קבוצות מחקר רשומות בCNPq. - 04 דוקטורט ו -11 תוכניות של האמן. - 51 מלגות למדעיות ייזום CNPq.

מאפיינים והישגים כאלה הם התוצאה של ניהול מחויב, מובנה ומשותף בין מורי מייסדים, חברי הקהילה האקדמית ואנשי מקצוע בשוק מוכר.

הפרשי ומדדי איכות

• שייך לאחת מהקבוצות החינוכיות הגדולות ביותר בברזיל: Cruzeiro do Sul Educacional. • מדדים מצוין פיזיותרפיה, מזון ואסתטיקה וקוסמטיקה הם כיתה 5 בMEC. רפואה מוסמכת מושג סופי 5 עמלה. • 20 קורסי כוכבים במדריך הסטודנטים 2015, והוסיפו 62 כוכבים. • סמן את גיליון דירוג האוניברסיטה - RUF 2014: ביו-רפואה היא בין 10 הקורסים בברזיל (מוסדות פרטיים וציבוריים) ובמקום ה -2 בקרב ארצי פרטיים. פיזיותרפיה היא המקום 5 בסאו פאולו בין פרטי. • אלפי בוגרים עם עמדות בולטות בשוק העבודה. • ארה"ב פטנט מולקולה חדשנית המשמשת בתרופות, תוצאות של קבוצת מחקר בית המרקחת.

מיקומים

  • São Paulo

    Av. Dr. Armando Salles Oliveira, 201 Pq. Universitário / Franca, SP, , São Paulo

    שאלות