Keystone logo
University of Applied Sciences in Wałcz

University of Applied Sciences in Wałcz

University of Applied Sciences in Wałcz

מבוא

אוניברסיטת אפלייד מדעי ולץ הוא מוסד להשכלה גבוהה, אשר נוסדה ב -1 ביולי 2004. מאז, אנשי מקצוע התחנכו כאן.

PWSZ ב והלץ מציע במשרה מלאה ראשון לא מקצועי ותוכניות הנדסה שנמשכות 6 או 7 סמסטרים. ישנם התוכניות הבאות בצעו אנו יכולים להציע שיתוף פעולה בתוך: תכנית של שבעה-סמסטר ראשון בהנדסת ניהול וההפקה, עם ארבע התמחויות לבחירה:

 1. לוגיסטיקה תעשייתית
 2. תכנות למכונות ומכשירים טכנולוגיים
 3. ניהול מערכות ייצור אוטומטיים

פדגוגית תכנית שש-סמסטר הראשון מציעה ארבע התמחויות:

 1. פדגוגיה עם מוקדם - בית הספר לחינוך התמקדה בחינוך מורים בגן המשולב או בחינוך יסודי,
 2. מוקדם החינוך והפדגוגיה מיוחד - הכנת מחנכים מסוגל לעבוד עם ילדים צעירים עם הפרעות התפתחותיות או בסיכון של מוגבלויות.
 3. פדגוגיה של ילד וטיפול נוער חברות מחדש התמקדה לחנך עובדים סוציאליים מסוגלים להתמודד עם מתבגרים צעירים קשים,
 4. פדגוגיה של טיפול בקשישים geragogy (eldergogy) התמקדו לחנך עובדים סוציאליים מסוגל להתמודד עם כל הקשיים בחיים ומורכבות בנוגע לקשישים

תוכנית שש-סמסטר לחינוך גופני ראשון מציעה שתי התמחויות:

 1. ביטחון אישי והגנה רכוש
 2. הוראה לחינוך גופנית עם התמחות נוספת בתרגילים מתקנים.

תכנית שש-הסמסטר הראשון במימון וחשבונאות מציעה התמחויות:

 1. בנקאות
 2. דואר האוצר
 3. ניהול מינהל ציבורי
 4. חשבונאות למנהלים

תכנית שש-סמסטר טכנולוגיית המידע הראשון עבור עסקים והמנהל מציעה התמחויות:

 1. את טכנולוגיות האינטרנט
 2. מערכות ה- IT לניהול

ממשל תכנית שש-סמסטר הראשון מציע התמחויות:

 1. מינהל ממשלתי מקומי
 2. מנהל לביטחון ציבורי ולאומי

מידע נוסף

PWSZ ב ולץ כבר בפיתוח דינמי מן הרגע הראשון, והוא, למרות "בגיל צעיר" שלו, הפך מוסד להשכלה גבוהה מוביל באזור. חברי הצוות שלנו מגיעים מאוניברסיטאות ומכללות הנודע מכל רחבי פולין. המכללה שוכנת בשני מתחמי בנייה; בניין ניאו-גותי מתחילת המאה ה -20, ואת מחנה צבאי לשעבר משתרע על פני שטח של 4,6586 דונם. משרדו של הרקטור, במשרדי רשויות אחרות ומשרדי ההנהלה, כמו גם מעבדת מחשבים, בחלק מחדרי ההרצאות ואת אוּלָם ממוקמים בבניין ההיסטורי, ניאו-גותי. רוב בכיתות רגילות והרצאות מוחזקים לבסיס של הצבא לשעבר, אשר היו מודרני ומותאם לצורכי הוראה. חדרי הכיתה ולהרצות הם ברמה גבוהה, והם מצוידים עם מתקני מולטימדיה באיכות גבוהה. כמו איכות ההוראה היא בעדיפות ב PWSZ ב ולץ, מעבדות וכיתות לומדים בקבוצות קטנות ועם שימוש בטכניקות מודרניות.

למשאבי הספרייה הראשית פתוחים סטודנטים ואנשי סגל. כל חומר הספרייה כלול קטלוגים מקוונים. יש קריירה המשרד וכן אגודת הסטודנטים וקבוצות סטודנטים מדעי ההפעלה בבית הספר. התלמידים יכולים לפתח תשוקות ואת האינטרסים שלהם. במהלך הלימודים הוא גם לרכוש מיומנויות מעשיות באמצעות השתתפות בתוכניות התמחות חניכות. במהלך המחקרים תשומת הלב מוקדשת הן מיומנויות ידע תיאורטי ומעשי, הודות שבו, הבוגרים שלנו הם חיפשו אחרי על ידי מעסיקים.

PWSZ משתתף ארסמוס תוכנית למידה לאורך כל חייהם באירופה; ובשנת 2007 הוענק כרטיס ארסמוס.

כל הציונים וזיכויים קיבל במהלך הלימודים PWSZ ב ולץ מומרים ECTS (מערכת העברת אשראי אירופית) נקודות, הודות שבו קיימת אפשרות של חילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות ובתי ספר שותף.

חינוך איכותי טוב הוא בעדיפות ב PWSZ, מה שהופך אותו לבית הספר עבור אנשים שאפתניים, מצפונית מחוננים. אנו מבטיחים רמה חינוכית גבוהה ולאפשר השגנו יעדים מוגדרים. מייג'ורס והתמחויות ב PWSZ ב ולץ להקל רודף קריירה מצליחה במקומות עבודה אטרקטיבי בפולין ומחוצה לה. יש מעונות זמינים עבור התלמידים; והודות קריירת Office, אנחנו גם יכולים להציע אולמות פרטיים.

לוקליזציה

העיר ולץ ממוקם סמוך לגבול הפולני-גרמני (150 ק"מ). והוא נחצה על ידי כבישים התקשורת העיקרי; מן המעברים בשצ'צ'ין ו Świnoujście כדי Bydgoszcz, ורשה furtherto הגבול המזרחי (route10) מן המעברים ב Świecko ו Slubice (פרנקפורט) ל גדנסק, Elbląg ובהמשך קלינינגרד (כביש 22) משלזיה, פוזנן ל Kołobrzeg ו Koszalin ( 178 המסלול) ולץ ממוקם במרכז Distric אגם Wałeckie (Pojezierze Wałeckie), אזור יפהפה של 150 אגמים. העיר עצם ממוקמת בין שני אגמים, עם אגמים קטנים שהיו פזורים סביב. ולץ מוקף יערות שופעים, עתיק עם מונומנטים טבע מספר. האגמים כולה נמצאים תחת הגנה אקולוגית.

התייר, מתקני פנאי והסביבתיים של העיר ולהפוך אותה למקום מושלם לחובבי טבע ואנשים פעילים. ולץ וסביבתו מספקים תנאים אידיאליים עבור כל סוג של פעילות התיירות; הליכה, רכיבה על אופניים, רכיבה על סוסים, שייט או קיאקים.

מרכז הספורט המרכז - משחקים אולימפיים כן הסנטר ממוקם בעיר. ספורטאים מכל רחבי הארץ באים לכאן להתכנסויות ספורט. סטודנטי PWSZ לתרגל גם במרכז הספורט המרכזי.

ולץ

מיקומים

 • Walcz

  Rektorat (Rector's Office) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu ul. Bydgoska 50, 78-600, Walcz

  שאלות