Keystone logo
University Of Colima

University Of Colima

University Of Colima

מבוא

ברוכים הבאים לאתר של אוניברסיטת Colima, מוסד חינוכי הממוקם באזור במקסיקו ובמרכז הגדה. כאן תוכלו למצוא מידע על חיי היומיום, הזדמנויות חינוכיות, אקדמיים, תרבותיים תשתית מדעית.

אוניברסיטת הסכימו שהגיע הזמן לקבל אחריות חברתית ולא כפילוסופיה, כדרך חיים המאפשרת לנו להציע שירותי חינוך לקדם שינוי והתקדמות, ובכך לתרום לבניית חברה צודקת יותר שקוף.

כדי להשיג זאת, אנו מחדשים את תחושת השייכות לאוניברסיטה תלמידים, מורים, חוקרים, אנשי שירות, מנהלי ופקידי להצית מחדש את האהבה והכבוד על העבודה שאנחנו עושים, ומעל לכל, על ידי המוסד.

אונ' Colima היא מוסד מוביל להרכיב מקצוע ומדענים עם חוש יצירתי, חדשני, הומניסטיים תחרותי, מחויב לפיתוח ההרמוני של סביבה והחברה, לאומית ובינלאומית.

האסטרטגיה שאנו מקדמים, עבור ממשל הכומר הנוכחי, מבוססת על החינוך לאחריות חברתי, המבקשת כי המוסד שלנו יכול לקחת ביתר שאת התפקיד החברתי שלה במסגרת הלימוד וחשבון שמקדמת התפתחות אנושית, הוא באונ' של החברה עצמה. היא כרוכה אנשי תמיכה ואמון, ומכבד את הזכויות ואת להרחיב את השטח של היכולות שלהם, כך שהם יכולים להיות אדונים לגורלם עצמו, לתועלתם לבין סביבתם. לכן, אנו מזמינים אתכם לבקר באתר זה כדי לחלוק איתכם את העבודה של הקהילה שלנו להעמיד לרשותכם מרחב כזה של הידברות עם האוניברסיטה שלנו.

אוניברסיטת 75 בת של Colima הוקמו, מחויבותנו לחברה וסטודנטים גבוה כי אנחנו חיים בעידן שבו טכנולוגיות חדשות כל הזמן מתפתח, כך אוניברסיטת Colima החליטה להסתכן ולהיכנס רשתות חברתיות על מנת לשבור את המחסומים של מרחב וזמן, השיגו גישת קרבה גדולה יותר עם התלמיד, החברה והעולם.

סינתטי קורות חיים

הכשרה אקדמית

הרקטור הוא רואה חשבון וקיבל תואר מגיסטר במנהל עסקים מאוניברסיטת Colima ששיאם בפרס Colorada Peña.

ביצועי עבודה

הוא השתתף כמבקר פנימי בסוכנויות השונות של ממשלות פדרליות ואת המדינה, כמו גם באוניברסיטת קולימה. הוא שימש פרופסור חוקר במשרה מלאה בפקולטה לחשבונאות קמפוס מינהל קולימה, אזורי הראשי, רכזת וכלליות ניהול פיננסי ומזכיר אוניברסיטת Colima.

חיובים והבחנות

 • מפעיל אחראי המדינה למשל Colima מקסיקו מחוברת למזכירות התקשורת ותכנית תחבורה.
 • חבר מועצת המנהלים של האיגוד הלאומי של מערכת למידה מרחוק.
 • סגן יו"ר ועדת תכנון המדינה להשכלה גבוהה במדינת קולימה.
 • חבר מלא של תיאום מדינת ילד תמיכת גרנט התכנית, לפני PRONABES.
 • יו"ר ועדת הפרסים של מחוז המרכז המערבי של ANUIES.
 • נשיא -1. מפגש פרלמנטארי אזורי שערך האגוד והמוסדות הלאומיים להשכלה גבוהה בשיתוף עם ANUIES המרכזית מערבי אזור בית הנבחרים, שנערך Manzanillo, אל"מ 1 ביולי 2013.
 • הוא הוענק "מדליית הפרלמנטרית" של הסנאט של הפדרציה הרוסיה תחת XXII אסיה פסיפיק פורום פרלמנטארי, שנערכה Puerto Vallarta, חליסקו, ינואר 2014.
 • מינוי כחבר מועצת המדינה של מדינת השתלות Colima והשתלות מרכז המדינה. הונפק על ידי משרד הבריאות ורווחת מדינת הממשלה. 10 באפריל 2014. קולימה, אל"מ
 • מזכיר "האתגרים והסיכויים להשכלה גבוהה" שולחן העבודה בישיבה המיוחדת של המרכז המערבי במועצה האזורית ANUIES שנערך Guanajuato ב -4 ביולי 2014.

למטרות רכיב

המרכיב משלב למטרות משנה של הוראה, מדעית, דיפוזיה תרבותית ושירותי הארכה.

הוראת משנה, היא הוקמה כמסגרת לתכנון ולפיתוח מוסדיים על ידי שילוב תיאוריות אינטראקציה חברתית, הומניסטית, הביהביוריסטית, cognitivist ו קונסטרוקטיביסטית, בין היתר, על אשר השכלה אקדמית מבוססת ומשמש כבסיס

מיקומים

 • Colima

  Av. Universidad No. 333, Las Víboras, 28040, Colima

שאלות