Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
University of Hradec Králové, Faculty of Education

University of Hradec Králové, Faculty of Education

University of Hradec Králové, Faculty of Education

מבוא

גלה את אוניברסיטת Hradec Králové

האוניברסיטה של ​​הראדק קרלובה

פגוש את בסביבה דינאמית וצעירה מאונ' Králové הראדץ - המוסד נוסד בשנת 1959 שנשא את שמו הנוכחי מאז שנת 2000. כיום אלמה מאטר של יותר מ 7300 תלמידים, אוניברסיטת Hradec Králové מספק והשכלה גבוהה באיכות גבוהה בתוך היקף עצום של תחומי המחקר המרכיבות מדעי החברה, מדעי הרוח, לימודי חינוך, מדעי הטבע, כלכלה ולימודי טכנולוגיית המידע. המספר הגדול של בקשות שהוגשו לאוניברסיטה בכל שנה ממחיש את הביקוש הגבוה ללימודים באוניברסיטה, והיא מאשרת את השם שלה מעולה. אונ' Hradec Králové היא מוסד תוסס, והפיתוח המתמיד שלה בא לידי הביטוי הוא בפעילות אקדמית ובנייה: פקולטות חדשות ומכוני מוקמות, תוכניות הלימוד חדשות שמתבצעות מוכרות, ואת הבנייה של קמפוס האוניברסיטה מתבצעת פוסק. קמפוס האוניברסיטה ממוקם בנוחות במרכז העיר במרחק הליכה של בנייני האוניברסיטה האחרים, חינוך הספרייה מדעית, ואת העיר העתיקה.

בוגרי. אוניברסיטת הראדץ Králové מכינה מומחים מוסמכים שמצליחים בשוק העבודה המקומי, כמו גם בחו"ל. בשנת 2010, האוניברסיטה קיבלה את תווית מוסף הדיפלומה, תעודה שהונפקה על ידי הנציבות האירופיות מאשרת כי האוניברסיטה עומדת בכל הסטנדרטים של מוסדות השכלה גבוהים באירופה. המסמך ניתן באופן אוטומטי לכל הבוגרים, והוא מבטיח להכרה עולמית של התעודה מאוניברסיטת הראדץ Králové.

האוניברסיטה מורכבת מחמישה חלקים: לימודי חינוך, הפקולטה מידענות וניהול, פילוסופיות הפקולטה, הפקולטה למדעים במכון לעבודה סוציאלית.

לימודי חינוך

לימודי חינוך מאוניברסיטת Hradec Králové מציעה 64 קורסים של חינוך לכל החיים, ממספר הנוכחים של קורסים אלו גבוה מ -1,300. הקורסים המוצעים על ידי אוניברסיטת העידן השלישי הם מאוד פופולרי; יותר מ -600 סטודנטים לומדים אותם ב -2014.

הקורסים בפקולטה לחינוך של אוניברסיטת Hradec Králové ניתנים על ידי 172 עובדים אקדמיים, מתוכם יש 12 פרופסורים ו -33 פרופסורים חברים.

פעילויות המדע ומחקר Faculty's מפותחות בכמה רמות. אחד מהם היא מעורבות של מומחי Faculty's לתוך סוגים שונים של פרויקטים - פרויקטים בתמיכת סוכנות גרנט הרפובליקה ופרויקטי צ'כיה הנתמכים על ידי הפקולטה עוצמה (המוקד מרוכז על ההתפתחות המחקרית של עובדים צעירים אקדמיים ועל המחקר ופעילויות מדעיות של תלמידים).

עובדי Faculty's מעורבים באופן פעיל בכמה פרויקטים ESF. פעילויות פרסום עובדות אקדמאיות תמומשנה במסגרת כתבי עת לאומית ובינלאומיים; בית ההוצאה לאור של האוניברסיטה "Gaudeamus" מפרסם מונוגרפיות וחומרי לימוד ביקורת בהצלחה. הסגל האקדמי להשתתף רבים בכנסים לאומיים ובינלאומיים. האירוע החשוב ביותר שמטרתה מפגשים המקצועיים של מומחים הם ימים של פדגוגיה נערכים מדי שנה במהלך השבוע האחרון של חודש מארס. אירוע זה כבר בסס את מסורת.

מידע שימושי

שנת הלימודים מאורגנת 2 סמסטרים. סמסטר החורף מתחיל בדרך כלל בשבוע השלישי של ספטמבר ומסתיים בחודש דצמבר; בסמסטר הקיץ מתחיל בפברואר ומסתיים ביולי. סמסטר מלווה תמיד על ידי תקופה של 6 שבוע של בחינות.

האוניברסיטה שלנו הקימה היטב Buddy System. המשימה של HK מערכת ESN באדי היא לעזור עם שילוב של ארסמוס וסטודנטים זרים אחרים לסביבה המקומית.

תלמידי אוניברסיטת Hradec Králové מסופקים עם לינה בבית Palachova המעונות באוניברסיטה.

(אזרחי האיחוד האירופי ללא) ויזה: אזרחים זרים אשר כפופים חובת הוויזה מחויבים להגיש בקשה לויזה לפני כניסתם צ'כיה בשגרירות צ'כיה מורשה. ויזה אינה נדרשת עבור אזרחי האיחוד האירופי. זה יכול לקחת 2 חודשים כדי לקבל ויזה, אז אל תשכחו ליישם על הזמן!

אשרת שהייה לצורך לימוד היא חובה לכל הסטודנטים הזרים השוהים כאן במשך יותר מ 90 ימים. מדינות שאינן חברות באיחוד האירופי: זוהי חובה לסטודנטים ממדינות שאינן חברות באיחוד האירופי לקבל אישור / אשרת שהייה לפני שהגעתי אל הרפובליקה הצ'כית - זה לא משנה כמה זמן הם ילמדו כאן. תלמידים חייבים להגיש בקשה להיתר שהייה זמנית בשגרירות צ'כיה, המשימה קונסולרי או דיפלומטית בבית או בארץ הקרובה. המשרדים הבינלאומיים בפקולטות האמונים סיוע לסטודנטים זרים הנכנסים.

מדוע ללמוד צ'כיה?

 1. מכיוון שהיא מציעה חינוך חינם באוניברסיטאות ציבוריות! יש חינוך צ'כיה יתרון משמעותי - זה יכול להיות ללא תשלום, עבור כל מי שרוצה לקבל תעודה מהאוניברסיטה בצ'כית, כלומר למי ללמוד בשפה הצ'כית.
 2. בגלל איכות החינוך הגבוהה. היום, תעודות מהאוניברסיטאות צ'כיה מדורגות ביותר ברחבי העולם, יחד עם אנגלים ואמריקאים, ומוכרות בכל מדינה של האיחוד האירופי.
 3. בגלל היכולת לנסוע ברחבי האיחוד האירופי. הרפובליקה הצ'כית היא חברה באיחוד האירופי, ובשנת 2007 הצטרף באזור שנגן, המאפשר לתלמידים לנוע בלי ויזה לכל מדינות הסכם שנגן.
 4. בגלל הסיכוי של קריירה מצליחה! סטודנטי זרים לאחר סיום לימודים יכולים להשיג עבודה בצ'כית או קהל אירופאי, כמו גם במוסדות פרטיים וחברות באותה מידה כמו האזרחים הצ'כיים.
 5. בגלל איכות חיים הגבוהה אירופיים ומחירים נמוכים. בשל הפתיחות הפוליטית והכלכלית שלה, היום צ'כיה הוא אחת המדינות המפותחות ביותר של מרכז אירופה. רמת החיים ניתן להשוואה במערב אירופה אבל מחירי מזון, אירוח וסחורות נמוכים בהרבה.
 6. הסתגלות מהירה של תלמידינו בסביבה הצ'כית. כיום הרפובליקה הצ'כית היא מדינה רב-תרבותית ופתוחה שבה רוב האזרחים יכולים לדבר לפחות באנגלית.

מיקומים

 • Hradec Kralove

  Rokitanského 62

  שאלות