Keystone logo
University of Nevada, Reno

University of Nevada, Reno

University of Nevada, Reno

מבוא

אוניברסיטת נבאדה, רינו נוסד בשנת 1874 כאוניברסיטת מדינת נבאדה באלקו, נב., כ -300 קילומטרים מצפון מזרח לקמפוס היום ברינו. האתר לבית ספר ההכנה אוניברסיטה במזרח נוואדה (שבו אין מוסדות מדינה בעבר ממוקמים) הוכיח להיות מעשי, כפי שכמעט מחצית מתושבי המדינה חי באזור רינו-קרסון סיטי. בשנת 1885, המחוקק אישר את המהלך של האוניברסיטה מאלקו לרינו. Morrill הול, שנבנה במרכז העיר צוק משקיף, היה המבנה הראשון שנבנה בקמפוס 10 דונם. האולם, על שמו של הסנטור האמריקאי ג'סטין ס Morrill של ורמונט, מחבר של 1,862 הארץ-גרנט מכללת החוק שהוביל לפיתוח של אוניברסיטת נבאדה, רינו ומוסדות דומים, היה דיור אוניברסיטה אחת-בניין ושל הנשיא משרדים של הרשם, כיתות לימוד, ספרייה, מוזיאון, ומגורים לשומר.

בשינה 1891, 17 שנים לאחר הקמתה, האוניברסיטה הציגה התעודות הראשונות שלה למחזור של שלוש שכלל פרנק נורקרוס, שופט בית משפט מחוזי בעתיד בארה"ב, נבדה שופט בית המשפט העליון וחבר בבית המחוקקים נבאדה.

באותו זמן, הימים העשירים "בוננזה" של כסף וכריית זהב בעורק קומסטוק, 23 קילומטרים מדרום-מזרח רינו בוירג'יניה סיטי, היו נעלמו. המדינה הייתה בהידרדרות כלכלית והאוניברסיטה הראשונה שלה נאבקה כדי לבנות הרשמה ושיעור קומה.

השפעת מקאי

המשפחה של ג'ון מקאי, מהגר אירי שעזר לכוון את החילוץ של יותר מ -100 מיליון דולרים בעפרות משני מכרות וירג'יניה סיטי באמצע 1870-, מילאה תפקיד מרכזי בסיוע לקמפוס לגדול. מ 1907 עד 1936, יורשיו של מקאי הורישו לאוניברסיטה יותר מ -1.5 מיליון דולרים לבית הספר מקאי של בניין מכרות, מרובע גודל של מגרש כדורגל במתכונת תומס ג'פרסון של באוניברסיטת וירג'יניה, מגרש ספורט, רכישות קרקע והמדע הול מקאי. פסל 7-רגל, 8 אינץ 'של מקאי, שנוצר על ידי Gutzon Borglum, שמאוחר יותר מגולף הר ראשמור, עמד בקצה הצפוני של Quad מאז 1908. Quad המרופד בוקיצה וקמפוס הליבה המקורית של האוניברסיטה, עם רישום במרשם הלאומי של מקומות היסטוריים מאז 1987, נחשב למשאב תרבותי אמריקאי.

הקמתה שם

פקידי האוניברסיטה עשו צעדים בשיפור הקמפוס עומד כמכללה קטנה, 1,000 סטודנטים ציבורית במערב מיושבים בדלילות של 1920 וה -30. בין הסגל המוקדם הבולט היתה כנסיית ג'יימס, סייר שלג סקרים חלוצים המדע של חיזוי אספקת מים עונתי; המדען כימי מקסוול אדמס, שגילה שימושים לשמנים בלענה ומברשת ארנב במדבר המערבי; ובית הספר מקאי של גיאולוג-סיסמולוג מכרות וינסנט Gianella, שמו למינרלים כספית, gianellaite.

על ידי 1940, מפיקי סרט הוליוודיים, נמשכים על ידי, בניינים של האוניברסיטה מכוסה גפן אייבי כמו-הליגה הלבנה ואידילי Manzanita אגם, היו באמצעות הקמפוס כתפאורה לסרטים פופולריים, הכולל את "מר Belvedere הולך לקולג '", עם שירלי טמפל; "הצרות של אנדי הארדי בלונד," עם מיקי רוני; ו" אמא האם בכיתת ט ', "עם ואן ג'ונסון.

שינוי דרמטי

על ידי 1958, עם 2,000 סטודנטים הלומדים בכיתות, המוסד היה על סף השינוי דרמטי. מכללות חדשות של חינוך ועסקים היו בשנים הראשונות שלהם. הסטודנטים, שלא היו לי בניין מרכז סטודנט ל-70 השנים הראשונות של כהונתו באוניברסיטה ברינו, סוף סוף היו לי מטה עם פתיחת טראוויס אגודת הסטודנטים לרשום. איחוד זה הוחלף בחודש נובמבר 2007 על ידי אגודת הסטודנטים ג'ו קראולי, אחד הבניינים המעצב ביותר שנבנו אי פעם בקמפוס. 167,000 רגל מרובע זה, מתקן ידידותי לסביבה "ירוק" מסמן שינוי בהרחבת קמפוס, מציע קמפוס וקהילה "דלת כניסה" חדשה במיקום המרכזי לאוניברסיטה מרחוב וירג'יניה. הוא נקרא על שמו של נשיא אוניברסיטת ג'ו קראולי, 23 שנים שכהונתו כמנכ"ל של המוסד הוא שיא. בשנת 2008, אחד מהספריות טכנולוגי המתקדמות ביותר של האומה, מרכז ידע Mathewson-IGT, נפתח בסמוך לאגודת הסטודנטים קראולי, איתות הקמפוס "נוסף לנוע צפונה.

הנשיא צ'ארלס ארמסטרונג וסגן נשיא ויליאם עץ מגורה תוכניות מחקר בקמפוס בשנת 1959 עם הקמתה של מדבר מכון המחקר (DRI) ותוכניות הקשורות אליה פיסיקה אטמוספרה, ביולוגיה מדבר, מחקרים אנתרופולוגיים, מדעי מחשב ומקורות מים. DRI היה חלוקה אוניברסיטה מתמקדת במחקר בוחן משאבי הקרקע הצחיחים של נבדה. בשינה 1969, תחת הנשיא נ 'אד מילר, היה לי קמפוס תוכניות דוקטורט ביותר מתריסר התמחויות, ויצר בית ספר למדעי רפואה.

ב -35 השנים האחרונות, האוניברסיטה פגשה את האתגרים של מנהיגות במה שהוא היום המדינה הצומחת ביותר בארץ, עם הצטרפותה עולה ליותר מ -17,000 תלמידים בסתיו 2010.

אוניברסיטה על ידי המספרים

 • שנת קמה: 1,874
 • מיקום: רינו, נוואדה
 • מוטו: פטרייה Pro אומניה ("כולם בשביל המדינה שלנו")
 • סטודנטים: 18227 (בסתיו 2012)
 • פקולטה: 912
 • סגל במשרה מלאה בעלי תואר הגבוה ביותר בתחומם: 93 אחוזים
 • מעלות מוצעות: מבחר מקיף של תוכניות תואר בתואר הראשון, התואר השני ודוקטורט ברמה.
 • מכללות ובתי ספר: החקלאות, ביוטכנולוגיה ומשאבי טבע; עסקים; חינוך; הנדסה; עיתונות; אמנויות ליברליות; רפואה; בוגר הבית - ספר; והחטיבה למדעי בריאות.
 • קמע: Alphie, הזאב; וולפי ג'וניור
 • כינוי: וולף חבילה
 • צבעים: כסף וכחול
 • הוסמך על ידי: ועדת מערב על מכללות ואוניברסיטאות (מאז 1938), בתוספת 20 תוכניות מוכרים מקצועי.

מיקומים

 • Reno

  University of Nevada, Reno 1664 N. Virginia Street

  שאלות