Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Redlands

University of Redlands

University of Redlands

מבוא

University of Redlands","author_url":"","source":""}" />

© University of Redlands

החוויה של Redlands האמיתית מתחילה איתך.

יש אינספור סיבות לבחור University of Redlands , אך רק אחת חשובה למעשה: שלך.

University of Redlands היא University of Redlands פרטית ומדעית ליברלית פרטית הממוקמת באימפריה הפנימית בדרום קליפורניה, בסמוך ללוס אנג'לס. 2,450 סטודנטים של רדלנדים מארבעים מדינות לומדים בכ -40 תכניות תואר ראשון, שרבים מהם מוכרים לאומית ובינלאומית. University of Redlands מדורגת במקום ה -16 מבין האוניברסיטאות במערב ארצות הברית לפי דוחות חדשות ועולמית של ארה"ב. סטודנטים נהנים מקמפוס מגורים (70% מהסטודנטים גרים בקמפוס) עם מעל 120 ארגוני סטודנטים ושיעור השתתפות בחו"ל של 60 אחוז. שיעורים קטנים ותפאורה יפה בסמוך לחופי האוקיאנוס השקט, פארקי השעשועים של מחוז אורנג ', ותוך שעה מחמישה שדות תעופה מרכזיים הם תכונות אחרות לחוויה של רדלנדס. 100% מהסטודנטים הבינלאומיים שהתקבלו מקבלים מלגה לזכייה (עד 31,000 $ דולר לשנה), וכן ניתן לקבל מלגות מוגבלות על בסיס צורך.

ברדלנד תוכלו לגור וללמוד בקהילה אמיתית של פרופסורים מסורים וסטודנטים מעורבים. אנו משלבים חינוך נצחי באומנויות ובמדעים עם למידה חווייתית מעשית כדי לייצר את החינוך היעיל ביותר לעולמו של היום ולעתיד. זו הסיבה שהתלמידים שלנו מתקבלים לבתי הספר הבוגרים והתחילו קריירה מספקת עם סיום הלימודים. הפרופסורים הנכבדים שלנו הם בעלי רקע בינתחומי, הישגים מלומדים, ניסיון במחקר, ומומחיות בעולם האמיתי בתוכניות מרובות. אבל יותר מכל אכפת להם מהוראה וייעוץ לתלמידים.

היסטוריה ומסורות

בשנת 1926, סטודנטים ואוניברסיטאות בוגרים התקיימו להציל את אחד מסמלי הגאווה האהובים ביותר שלנו - ה- R שנבנה על ידי סטודנטים גבוה על צלע הר של הרי סן ברנרדינו הסמוכים.

ה- R צפה בגאווה על העמק שלנו ועל האוניברסיטה שלנו למטה עד ששירות היערות האמריקני איים להסיר אותו בגלל איסור פרסום.

קראנו לפקידים לשקול מחדש. זה היה סימן לנאמנות, גאווה והיסטוריה, אמרנו. המניעים שלנו, טענו, "הם מהגבוהים שיכולים לעטר את לב האדם."

ה- R ניצל.

אפילו בחיתולינו, האוניברסיטה הייתה מקום שהעריך את ההיסטוריה, וזה מעולם לא השתנה במאה פלוס שנותינו.

ממורשת השירות הקהילתי שלנו למזמרת אוצ'אמלה הנערצת, אנו חוגגים מגוון רחב של מסורות מכובדות בזמן עם מחויבות ההולכת ומעמיקה עם כל דור.

אנו מתעצמים על כוחם של ההיסטוריה המשותפת שלנו.

University of Redlands","author_url":"","source":""}" />

139166_RedlandsStudents

© University of Redlands

הצהרת משימה

University of Redlands היא University of Redlands פרטית ועצמאית לאמנויות ליברליות המחויבת לספק חינוך בהתאמה אישית המשחרר את הסטודנטים לבצע בחירות נאורות.

רדלנדס מדגישה את הקפדנות האקדמית, את המגוון הלימודי ואת ההוראה החדשנית. רדלנדס מטפחת קהילת מלומדים ומעודדת מושג פלורליסטי של ערכים על ידי אתגרי הנחות וסטריאוטיפים הן בשיעורים והן בפעילויות. חינוך ברדלנדס חורג מהכשרה לאמץ הבנה רפלקטיבית של עולמנו; זה עובר ממידע לתובנה, מהידע למשמעות.

האוניברסיטה מקבלת בברכה סטודנטים סקרנים אינטלקטואליים בעלי רקע דתי, אתני, לאומי וסוציו-אקונומי, ומבקשת לפתח אזרחות אחראית כחלק מחינוך שלם. רדלנדס מעודדת אווירה קהילתית עם הזדמנות יוצאת דופן להנהגת סטודנטים ואינטראקציה. למבוגרים עובדים האוניברסיטה מציעה תכניות אקדמיות חדשניות במיקומים ובזמנים נוחים.

רדלנדס משלבת אמנויות ליברליות ותוכניות מקצועיות, לימודים יישומיים ותיאורטיים, מגנים מסורתיים וחוזים מעוצבים בעצמם ללימודי סיום. שיעורים קטנים מאפשרים לכל תלמיד להשתתף בדיונים בכיתות, לעבוד מקרוב עם פרופסורים ולקבל תשומת לב פרטנית רחבה. רדלנדס נותרה רגישה למגמות עכשוויות בחברה ומאתגרת את התלמידים להתחייב לחיים שלמים של למידה.

מיקומים

  • Redlands

    University of Redlands 1200 East Colton Ave P.O. Box 3080 Redlands, CA 92373 United States, P.O. Box 3080, Redlands

    שאלות