Keystone logo
University of Shanghai for Science and Technology

University of Shanghai for Science and Technology

University of Shanghai for Science and Technology

מבוא

University of Shanghai for Science and Technology (USST) היא מפתח רב תחומי עירוני המיושם על אוניברסיטה מכוונת מחקר עם הנדסה כליבה, שם הנדסה, מדע, כלכלה, ניהול, ספרות, משפטים, אמנות ותחומים אחרים נמצאים היטב בפיתוח מתואם. . בשנת 2018 הפכה USST ליחידת פיילוט להקמת "מוסד להשכלה גבוהה מקומית ברמה גבוהה" בשנחאי. עם שטח כולל של כמעט 700,000 מ"ר, ל- USST שני קמפוסים, קמפוס יאנגפו וקמפוס פיוקסינג. ישנם 17 בתי ספר, מכללות ומחלקות עם יותר מ- 25,700 סטודנטים מן המניין (כ- 16,700 סטודנטים לתואר ראשון ו- 9,000 סטודנטים לתארים מתקדמים). מתוך 2,390 אנשי הסגל ואנשי הצוות שלה, ישנם 11 אקדמאים של האקדמיה הסינית למדעים, והאקדמיה הסינית להנדסה (כולל אקדמאים נלווים), 78 כישרונות ברמה הלאומית, 155 כישרונות פרובינציאליים או משרדים, 826 מורים בעלי תארים בכירים, ו 256 מנחים לתואר שלישי.

בהסתמך על תמיכה, והכוונה לפיתוח תעשיות, USST הפכה לאוניברסיטה מובילה בתחומים האקדמיים של ייצור ציוד, ציוד רפואי ותעשיית דפוס. המקצועות כמו הנדסת חשמל, תרמופיזיקה הנדסית, הנדסת אופטיקה, מדעי הניהול והנדסה היו זה מכבר מהטובים ביותר במדינה, ובאוניברסיטה יש גם ענף עמוק שנמצא בתחומי המכשור הרפואי, תעשיות ההוצאה לאור והדפוס. לאחרונה, USST עושה מאמצים נוספים לתעדף את מערך המשמעת שלה. ישנן 60 תוכניות לתואר ראשון, 8 תוכניות דוקטורט מהשורה הראשונה, 6 תוכניות פוסט-דוקטורט, 27 תוכניות לתואר שני מהשורה הראשונה, ו -18 תוכניות לתואר שני מקצועי. ל- USST 19 פלטפורמות הוראה לאומיות, 51 פלטפורמות מחוזיות או משרדיות, 7 פלטפורמות מחקר מדעיות לאומיות ו- 34 פלטפורמות ברמה מחוזית או מיניסטריאלית. ההנדסה, מדע החומרים והכימיה שלה מדורגות זה מכבר ב -1% הראשונים של מדדי המדע החיוניים (ESI) בעולם.

SBC הוקמה בשנת 2006 כשיתוף פעולה חדשני בין University of Shanghai for Science and Technology (USST) ותשע אוניברסיטאות מובילות בבריטניה. SBC משלבת את מיטב החינוך הסיני והבריטי באחת הערים המובילות בעולם והופכת אותו למכללה אוניברסיטאית בינלאומית באמת. החזון של SBC הוא להיות ידוע כשער בינלאומי למצוינות וחדשנות ואנו שואפים לטפח אתוס של מנהיגות אחראית ואמפתיה תרבותית בקרב תלמידינו. אנו מושכים סטודנטים ואנשי אקדמיה מכל רחבי העולם כדי להבטיח שגוף הסטודנטים שלנו וגם סגל ההוראה שלנו יפעלו בתרבויות ובפרקטיקות שונות. זה הופך את החוויה שמציעה SBC לייחודית באמת.

הקמפוס של SBC מבוסס בקמפוס Fuxing Road של USST, שנמצא במרכז שנגחאי. לקמפוס יש לא רק היסטוריה בת מאה, אלא גם בעל אווירה בינלאומית. תוכניות לתואר נלמדות במלואן באנגלית על פני כל הקשת של בית הספר לעסקים וניהול,

בוגרי SBC הוכרו כמי שהשיגו הצלחה רבה הן מבחינת ביצועים אקדמיים מצטיינים, אחריות חברתית וכו '.

פארק תרבות בינלאומי

פארק התרבות הבינלאומי של שנחאי ממוקם בקמפוס הצפוני של אוניברסיטת שנחאי למדע וטכנולוגיה (USST) בדרך ג'ון גונג. USST ידועה בשנחאי. ההיסטוריה של מאה השנים שלה ניתן לייחס לאוניברסיטת שנחאי שנוסדה בשנת 1906 ודויטשה אדיזינשול שנוסדה בשנת 1907. מבנים מקוריים רבים השתמרו ונשמרו באוניברסיטה, ונחשבים בין המבנים ההיסטוריים השמורים ביותר בעיר. שש וילות צמודי קרקע בקמפוס הראשי בדרך ג'ון גונג, שנבנתה בין השנים 1907-1936, הן מגורי סגל לשעבר. נכון להיום הם מרכיבים את פארק התרבות הבינלאומי בשנגחאי. נכון לעכשיו, ישנם מרכזים ייעודיים לגרמניה, אמריקה, בריטניה, יפן, נורדית-בלטית וכו '. יחד הם מהווים קהילה תרבותית בינלאומית ייחודית בקמפוס.

חשיבות

פארק התרבות הבינלאומי ישלב משאבי קמפוס ויבנה פלטפורמה בינלאומית לחוויות למידה תרבותיות. הפארק יספק לסגל, לסטודנטים ולבוגרים של USST סליקת מידע להחלפה ולמידה רב תרבותיים, ויציע תמיכה ועידוד לחוקרים עם מטרות חינוכיות בינלאומיות.

הפארק ירחיב את המשאבים הבינלאומיים הנוכחיים ויספק תמיכה לצמיחה של תוכניות בחילופי תרבות בינלאומיים. באמצעות למידה והחלפה רב-תרבותית, הפארק ימשוך יותר משאבים בינלאומיים מהשורה הראשונה, יקדם חילופי תרבות בינלאומיים, ירחיב את אופקיהם הבינלאומיים של הסטודנטים ויקדם את רגישותם להבדלים תרבותיים.

הפארק יקדם את ההתפתחות הבינלאומית של האוניברסיטה וישפר את המוניטין הבינלאומי שלה. הזדמנויות בינלאומיות מורחבות וחילופי רב-תרבותיים ישפרו את ההשפעה החברתית של USST ויעלו את נראות האוניברסיטה בקהילה המלומדת הבינלאומית.

פונקציות

פארק התרבות הבינלאומי תורם ישירות למטרה הנוכחית של USST לספק "חינוך הנדסי מצוין" באמצעות חמשת הפונקציות המרכזיות של כפר התרבות שלו:

למידה תרבותית בינלאומית: המרכזים יתנו חסות להרצאות מלומדות לאורך כל שנת הלימודים במגוון רחב של תחומים אקדמיים המהווים חלק מתכנית הלימודים באוניברסיטה. לקהילת USST יהיו הזדמנויות תכופות להכיר מגוון רחב של קולות בינלאומיים שונים בתחומים אקדמיים רבים.

חוויה תרבותית בינלאומית: תוכניות ייצוגיות יכללו מגוון רחב של חוויות תרבותיות מדעיות ומקצועיות לתרבותיות ואמנותיות.

תוכניות מיוחדות בינלאומיות: תוכניות נושאיות החל מטכנולוגיה וחדשנות וכלה בשפה, תרבויות ואורחות חיים מסורתיים יתוכננו מעת לעת ומספקות אפשרות לבחון לעומק נושאים בעלי עניין מיוחד.

חילוף ושיתוף פעולה בין אוניברסיטאות, מכוני חינוך ומחקר בינלאומיים: האלמנטים המגוונים של הפארק מספקים הזדמנות ייחודית לבניית תוכניות שיתופיות במחקר ובחינוך בינלאומיים. הפארק מתבסס על שותפויות בינלאומיות עכשוויות באמצעות תקשורת מורחבת ותכנון תכניות.

אינטראקציה ושיתוף פעולה בין אוניברסיטאות וארגונים בינלאומיים: הפארק יוצר הזדמנויות לשתף פעולה עם מגוון רחב של מפעלים מרקע תרבותי שונה ב"מרחק אפס ", ומעודד שיתוף פעולה בין-לאומי בין ארגוני.

מבקרים

המבקרים שמשרתים פעילויות מרכז כוללים:

 • סטודנטים לתואר ראשון ושני של USST;
 • צוות הפקולטה והמנהלה של USST;
 • חוקרים, אמנים, מדענים וחוקרים אורחים;
 • מבקרים בשנחאי עם עניין מקצועי בתכנות מרכזים ומוצגים.

סטָטִיסטִיקָה

בשנת 2018, USST הפכה ליחידת פיילוט לבניית "מוסד מקומי ברמה גבוהה להשכלה גבוהה" בשנחאי. עם שטח כולל של כמעט 700,000 מ"ר, ל-USST יש שני קמפוסים, קמפוס יאנגפו וקמפוס פוקסינג. ישנם 17 בתי ספר, מכללות ומחלקות עם יותר מ-25,700 סטודנטים במשרה מלאה (כ-16,700 בוגרי תואר ראשון ו-9,000 סטודנטים לתארים מתקדמים). מתוך 2,390 חברי הסגל והצוות שלה, ישנם 11 אקדמאים של האקדמיה הסינית למדעים, והאקדמיה הסינית להנדסה (כולל אקדמאים נלווים), 78 כישרונות ברמה הלאומית, 155 כישרונות ברמה פרובינציאלית או משרדית, 826 מורים עם תארים בכירים, ו 256 מנחים לדוקטורט.

בית ספר להנדסה ומחשוב, בית ספר לשפות, חינוך ותרבויות על ידי צוות אקדמי מוכשר ביותר הכולל יותר מ-110 עובדים עם רקע הוראה בינלאומי ודוקטורט מעל 80% מהם מ-20 מדינות ואזורים שונים. נכון לעכשיו, יש לה כ-1,400 סטודנטים במשרה מלאה לתואר ראשון ולמעלה מ-70 סטודנטים בינלאומיים מכ-27 מדינות ואזורים

  מיקומים

  • Shanghai

   No. 1195 Middle Fuxing Road, 200031, Shanghai

   שאלות