Keystone logo
Wartburg College

Wartburg College

Wartburg College

מבוא

המכללה היא יותר מסתם תואר. זוהי השקעה בעתיד שלך.

החינוך במדעי הרוח תקבל ב Wartburg מאפשר לך לא רק לקבל את הכישורים הנדרשים בתחום שבחר לימוד, אך גם מיומנויות של החשיבה הביקורתיות נדרשו לחקור את האתיקה של קבלת החלטות ומעורבות בקהילה, תקשורת אפקטיבית, מיומנות תרבותית, ושיתוף פעולה.

המשימה שלנו

מכללת Wartburg מוקדשת לתלמידים מאתגרים וטיפוח עבור חייהם של מנהיגות ושירות כביטוי רוח של אמונת הלמידה שלהם.

זהותנו

מכללת Wartburg היא מכללה במדעי הרוח של הכנסייה הלותרנית (Elca). אתה לא צריך להיות הלותרנית, או אפילו נוצרי, להעריך את הדרך חינוך Wartburg יעזור לכם לגלות משמעות ומטרה לחיים שלך.

מכללות רבות לעבוד מתוך אמונה או הצהרה משותפת של אמונה שבו אמונה הוטל. מכללות אחרות לשמור על האמונה מתוך חיי הקהילה כולה. בשעה Wartburg המכללה, אנו משתמשים בגישה הלותרנית לחינוך, אשר בונה קהילה סביב שיחה ערה וכוללנית של אמונה ולמידה.

מרטין לותר, אשר הציתה את הרפורמציה בשנת 1517, היה גם כומר ופרופסור באוניברסיטה. הוא נאבק עם השאלות הגדולות יותר של חיים וכיצד אמונה יכולה באמת לשנות את העולם סביבנו. בגלל מבט תיאולוגית הלותרנית שלנו, אנחנו רוצים אותך גם להתמודד עם השאלות הגדולות האלה בזמן שאתה עובד דרך ארבע שנים ב- Wartburg. אנו מזמינים ומעודדים שיחות עם אנשים מרקעים שונים ועם שונות פרספקטיבות רוחנית. בתורו, תוכלו ללמוד עוד על האמונות והערכים שלכם.

גלה את הייעוד שלך

מכללת Wartburg מסייעת לתלמידים לגלות וטוענים שלהם מקצועות-חיבור הלמידה שלהם עם אמונה וערכים, הבינו את עצמם ואת המתנות שלהם, ומבחינתם על חיים ועל העתיד, ואת ההזדמנויות עבור השתתפות הכנסייה, קהילה, ואת החברה הגדולה יותר תכליתי ו בדרכים משמעותיות.

עובדות אקדמיות מהירות

גודל הכיתה ממוצע: 17 יחס סטודנטים-סגל: 11: 1 סגל במשרה מלאה: 104 סגל הצביע עם התואר הגבוה ביותר במשמעת: 99% שניחן עמדות סגל: 2 כיסאות מכובדים, 11 קתדרות, 1 ופרופסורה נבדלה, 4 ופרופסורת ניחן.

רוב המטבעות העיקריים העממית

במנהל עסקים 1 2 ביולוגיה 3 חינוך יסודי עיתונות ותקשורת 4 5 לחינוך מוסיקלי

הכרה בינלאומית

אחת מחמש מכללות לקבל את פרס המעורבות האזרחית להשכלה גבוהה ההשבעה של וושינגטון המרכז-learning שירות ומעורב בקהילה. ארצית אשר סווגו על ידי קרן קרנגי לקידום ההוראה כאחד 12 מכללות בגרות בלעדי כי לטפח למידה חווייתית ומעורבות בקהילה. ושמה שמונה פעמים ברציפות כדי המצטיינים בלימודי השירות בקהילה להשכלה הגבוהה של הנשיא, שלוש פעמים "בהצטיינות," לאות הוקרה על מאמצי התנדבות של סטודנטי Wartburg. הוא אחד משש מכללות איוו הכלולים ב- 2014-15 המכללות של הבחנה, מכיר ספר כי הוכיח את מסירותם "עוסק סטודנטים, הוראה גדולה, חיי קהילה תוססות, ואת תוצאות טובות." Wartburg דורגה -16 באומה ללימוד לטווח קצר בחו"ל בדוח פתיחת דלתות 2014, שנערך בשיתוף עם הלשכה של מחלקת המדינה האמריקנית לענייני חינוך ותרבות. כולל במכללות במדעי הרוח הטובה של וושינגטון חודשי הדירוג עבור תרומתה טובת הציבור באמצעות ניידות, מחקר ושירות חברתי. זוכה של שנת 2012 של NetImpact "צעדים קטנים, ביג נצחונות אתגר," תחרות ארצית בין אוניברסיטות ומכללות מתגמלות פעולות חברתיות וסביבתיות. הצבע בסקירת פרינסטון כאחד המכללות הטובות ביותר באזור המערב התיכון. רשום המכללות המובילות פיטרסון למדע בקרב 200 בתי ספר עם תוכניות מצטיינים במדעים ובמתמטיקה. אחד משתי מכללות איווינו להיות ארצי מוכר על ידי המועצה הלאומית להסמכה להכשרת עובדי הוראה עבור התכנית יסודי החינוך שלה. כולל בין המכללות לאמנות הלאומית- הליברליות ביותר הראשונית כפי שדורג על ידי US News ו- World Report. מדורג מס '7 בין אוניברסיטות לאומיות ומכללות במדעי רוח ידי US News דו"ח העולם בתור "overperformer" בשיעורי סיום לתלמידים ממשפחות מעוטות הכנסה. כלול הכסף של מגזין "הספר הטוב ביותר" בדירוג. Wartburg "בוני הקהילה" התכנית הוענקה פרס MacJannet לאזרחות עולמית.

לימודים בתוך ארבע שנים!

מהו שיעור הזכאות לתעודת בגרות?

זה יכול להיות רעיון מאוד מבלבל. בעיקרון, מדובר באחוז הסטודנטים שבאמת להשלים תואר במוסד. רוב דוחות מקוונים יציג שער הסיום 6 שנים, המהווה את אחוז התלמידים במשרה מלאה קיבל את התואר הראשון שלהם בתוך שש שנים, אשר הפך את האורך הממוצע של חינוך לתואר ראשון באוניברסיטאות רבות. זה לא נכון ב Wartburg המכללה.

93% מהבוגרים שלנו סיימה את התואר בתוך ארבע שנים. של הסטודנטים במשרה מלאה שהתחילו ב Wartburg, 63% יהיו להשלים את התואר שלהם Wartburg, נחשב שיעור סיום לימודים גבוה מאוד. ב 10 השנים האחרונות, Wartburg צופה שיעורי סיום גבוהים ככל 70%.

למה להשוות חמש שנים בבתי ספר המדינה לארבע שנים Wartburg?

המציאות עבור תלמידים רבים היא זה ייקח ארבעה-ו-וחצי עד חמש שנים או יותר כדי להרוויח את תואר בבית ספר ממלכתי, על פי סטטיסטיקה לאומית. בשעה Wartburg, 93 אחוז מהבוגרים שלנו להשלים את התואר שלהם בתוך ארבע שנים.

מיקומים

  • Waverly

    100 Wartburg Blvd. , 50677, Waverly

שאלות