Keystone logo
Washington and Lee University Williams School of Commerce, Economics and Politics סרן בכלכלה
Washington and Lee University Williams School of Commerce, Economics and Politics

סרן בכלכלה

Lexington, ארצות הברית

Request duration

אנגלית

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

בקמפוס

מלגות

חקור הזדמנויות למלגות כדי לעזור במימון הלימודים שלך

מבוא

כלכלה היא לימוד קבלת החלטות במחסור והיא מחלחלת כמעט לכל היבט של התנהגות פוליטית, מסחרית, תעשייתית ואפילו משפחתית בחברה. האם שווקים פיננסיים משקפים התנהגות רציונלית? האם גוגל, אפל וטסלה יעקרו את פולקסווגן, GM וטויוטה? כיצד השפיעה הגלולה למניעת הריון על חינוך נשים ועל החלטות שוק העבודה? האם שחיתות משמינה או משייפת את גלגלי הפיתוח הכלכלי? אלו הן רק כמה דוגמאות למגוון השאלות הרחב עליו אנו דנים בכיתה בוושינגטון ולי.

התמקדו בהוראה ולמידה

שיעורים קטנים מאפשרים לפקולטה לכלכלה לאמץ סגנון שיחה בכיתה, שיחות שנשפכות לעיתים קרובות למשרדו של פרופסור. מערך ליבה של קורסי ביניים, בתיאוריה, סטטיסטיקה וכלכלה, מציג למגמות שלנו את הכלים של שיטות מחקר כלכליות מודרניות.

סגל עם תחומי עניין בתחומי מחקר כלכליים ספציפיים מלמד את הכיתות הגבוהות שלנו בתחומים כמו סחר בינלאומי, עבודה וכלכלה סביבתית. חלקים קטנים כדי להקל על דיונים מרתקים המשלבים תיאוריה עם ניתוח אמפירי כדי לקבל הבנה מעמיקה יותר של התנהגות השוק ולחקור את השלכות המדיניות. מטלות כתיבה מבוססות פרויקטים מפתחות כישורי חשיבה ביקורתיים ומלמדות את הסטודנטים את תהליך המחקר הכלכלי העוסק בהבאת נתונים מהעולם האמיתי עם תיאוריה כדי לייצר ניתוח מועיל לעסקים ולקובעי מדיניות.

כלכלה היא בין תחומית

כמדע חברתי המשתמש בדוגמנות פורמלית וטכניקות סטטיסטיות כדי לענות על שאלות אודות התנהגות אנושית, כלכלה היא, בהכרח, מאמץ בין תחומי. כלכלנים שואבים באופן קבוע מדעי היסטוריה, סוציולוגיה, מתמטיקה, פסיכולוגיה, משפטים וסביבה.

שני המגמות שלנו והפקולטה שלנו פעילים ותורמים לתוכניות הבין-תחומיות הרבות של וושינגטון ולי, כולל עוני הרועים, לימודי סביבה ולימודי מגדר. הקורסים מבוססי הנסיעות שלנו המתרחבים ליבשות מרובות נלמדים בדרך כלל עם סגל ממחלקות אחרות, כולל אנתרופולוגיה (SOAN), דת ופוליטיקה. גישה זו אידיאלית ללמד סטודנטים לשלב תובנות מתחומים אחרים בניתוח כלכלי ולנסח זאת בכתב.

הזדמנויות

המחלקה לכלכלה מארגנת טיול דו-שנתי לוושינגטון הבירה, לסטודנטים לחקור אפשרויות קריירה. סטודנטים רבים משתתפים בפעילויות שיתופיות בבית הספר וויליאמס כגון פיתוח כללי בע"מ, ייעוץ לסטודנטים וחברת ההשקעות וויליאמס. הסטודנטים מוזמנים להשתתף בסדרת סמינריון המחקר בו מחלקת כלכלה מארחת יחד עם VMI. התכנית היוקרתית של W&L לחקר קיץ (מועד אחרון לינואר!) מספקת לסטודנטים הזדמנויות לעבוד בקיץ על פרויקטים של מחקר סגל. בנוסף, המחלקה תומכת בסוגים אחרים של הזדמנויות למגמות. סטודנטים מתעניינים מוזמנים לדבר עם הפרופסורים שלהם.

בוגרים עובדים בבנקים ממשלתיים, מחקרי מדיניות, השקעות ומסחר, עמותות, עסקים וחברות סטארט-אפ. בין המעסיקים האחרונים נמנים אקסנטור, בנק ברקליס, קבוצת המחקר ברקלי, כלכלנים בע"מ, מערכת הפדרל ריזרב, קרן המורשת, קורפ השלום, אובר וולס פארגו. לחץ על קישור זה כדי לגשת למשרד W&L לפיתוח קריירה ופיתוח מקצועי. בוגרים הולכים גם ללימודי משפטים, לימודי תואר שני או דוקטורט, ותוכניות MBA לאחר מספר שנים של עבודה.

מגמות כלכלה נהנות מהצלחה גם בתחרות על מלגות ומלגות לאומיות המממנות הזדמנויות למידה אחרות. ישנן מלגות לסטודנטים לתואר ראשון בכל שנת כיתה, וכן מלגות (מלגות) לסוגים רבים של לימודי תואר שני. הפרסים האחרונים כוללים את פרס פולברייט, פרס פרויקטים של דייוויס לשלום, מיזם לאמריקה ומלגת גולדווטר. למידע נוסף, בקרו באתר המלגה של אוניברסיטת וושינגטון ולי או שוחחו עם ראש המחלקה.

על בית הספר

שאלות

קורסים דומים

 • Bachelor of Economics
  • Ottawa, קנדה
 • כלכלה
  • Limerick, אירלנד
 • בעל תואר ראשון בכלכלה ועסקים
  • New York, ארצות הברית
  • Athens, יוון
  • + 11 יותר