Keystone logo
Wilson College

Wilson College

Wilson College

מבוא

עלינו

ערך ואפקטיביות עבורך

וילסון מחויבת לספק לתלמידים שלנו ולמשפחותיהם ערך מוסף בחינוך המכללה. מאת הראשונה שלנו ב-האומה סטודנט הלוואה buyback התוכנית לפיתוח קריירה והכשרה אוריינות פיננסית, אנו מחויבים לספק חוויה

CRAFT ניסיון שלך

עם תשומת לב אישית, האחרונה בטכנולוגיה וציוד, גישה הקפיטול של המדינה ומסורות עשירות, חינוך וילסון יש את כל זה.

עקרון המשימה והכבוד

Wilson College מעצימה את התלמידים באמצעות חינוך אמנותי מעורב, שיתופי, ליברלי המשלב את המיומנויות ואת המחקר הממוקד הדרוש להצלחה בעבודה ובחיים. אנו קהילה קרובה ותומכת שמפתחת את התודעה והאופי של כל התלמידים, מכינה אותם כדי לעמוד באתגרים של חברה גלובלית.

עקרון כבוד

סטודנטים הלומדים במכללת Wilson College חיים תחת עיקרון של כבוד ובתוך מערכת של ממשל משותף, מבוסס קהילה. עקרון הכבוד קובע כי:

"כדי לספק אווירה חביבה למרדף אחר חינוך משחרר, הממשלה Wilson College נשענת על ההנחה שכל חבר בקהילה יפעל ביושר בכל תחומי החיים. אנו סומכים זה על זה להיות אנשים בוגרים ואחראים ".

"המאמץ המשותף של למידה וחיים, שבו כולנו מעורבים, משפיע בצורה משביעת רצון ביותר כאשר חברי הקהילה מודים באחריותם לשאוף להגשמת מטרתם המשותפת, טובת הקהילה תלויה בדאגה לחירות הפרטית ולזכויות הרווחה של אחרים, שניהם קוראים לקיים תקנות מסוימות כדי לקדם את המטרה המשותפת הזו ".

"אבל ברוח זו הסכמנו על התקנות המשותפות של הפקולטה והסטודנטים, תקנות מגורים ותקנות האקדמיה והמנהל, ואנחנו מתחייבים לשמור עליהם צודקים ורלוונטיים לצורכי הקהילה הנוכחית".

הקמפוס שלנו

ממוקם בצ'מברסבורג, פנסילבניה, בקמפוס של Wilson College 'יש מדשאות אדירות, עצים בוגרים וגבעות מתגלגלות. קמפוס יפה 300 דונם הוא על המרשם הלאומי של מקומות היסטוריים כמו מחוז היסטורי ואת ערוץ Conococheague עובר דרך זה.

שישה בניינים משמשים למגורים לסטודנטים, וישנם מספר מתקנים לאתלטיקה ותחרויות רכיבה על סוסים, כולל שלושה תחומים אתלטיים (הוקי שדה, כדורגל וסופטבול), מגרשי טניס וגני התעמלות. סטודיו לריקודים שוכן בנפתסט קומפלקס, לסטודנטים יש גם גישה למרכז הכושר. פן הול הולכי רגל מרכז יש שלושה, 24-stall האסמים; שתי זירות מקורה וזירה חיצונית; מסלול מעבר בין מדינות ושדות תפנית. המכללה גם מספקת להשלים equine-facilitated מתקנים טיפוליים וציוד.

בנוסף, Wilson College יש חוות אורגנית - הלב של מרכז Fulton ללימודי קיימות - המאפשר מגוון רחב של הזדמנויות ללמוד על גישות לחיים בר קיימא. בחודש ינואר 2009, המכללה פתחה החדש 25,000,000 $ הארי ברוקס קומפלקס למדע, מתמטיקה וטכנולוגיה, הראשון זהב LEED מוסמך הבניין באזור.

קומפלקס הארי ברוקס למדעים, מתמטיקה וטכנולוגיה

עם המדינה- of-the-art בכיתה, מעבדה ומחקרי רווחים, הארי R. ברוקס קומפלקס למדע, מתמטיקה וטכנולוגיה מייצג חזון לעתיד של אמנות ומדעים ליברליים בבית Wilson College . המבול עם אור טבעי ומלא בטכנולוגיה מתקדמת וציוד, הבניין מציע חללים המשפרים את ההוראה והלמידה, ואת הפרקטיקה של המדע ברמה לתואר ראשון. הבניין הפך את הקמפוס ומשנה את חייהם של תלמידינו ושל סגל ההוראה. אנו מזמינים אתכם ללמוד עוד על כך בדפים אלה, או לבקר בקמפוס ולצאת לסיור. לחזות את העתיד של המדע במכללת Wilson College להצטרף אלינו במשימה חינוכית חשובה זו.

היסטוריה ומסורות

Wilson College נוסדה בשנת 1869 כמכללה לנשים, אחת הראשונות בארצות הברית. המייסדים היו הכומר טריון אדוארדס והכומר ג'יימס וויטמן. המחוקק של פנסילבניה העניק את האמנה המקורית ב- 24 במרס 1869. שרה וילסון, שעבורה נקרא המכללה, סיפקה את המתנה הראשונית להקמת המכללה. היא היתה האשה החיה הראשונה בארצות-הברית כדי להקדיש קולג' לנשים.

מטרת המכללה תוארה כמאמץ לספק חינוך של נשים צעירות בספרות, במדעים ובאמנויות. במהדורת אוקטובר 19, 1870, של מאגר פרנקלין, נכתב כי "המאמץ לא יהיה לדחוס את דעתם של תלמידים עם עובדות, אלא לבלות את הזמן בהתפתחות המחשבה כך שהתלמידים ילמדו לחשוב על עצמם, ובכך נהפכו למנהיגים, במקום לעוקבים, בחברה ".

הִיסטוֹרִיָה

Wilson College נוסדה בשנת 1869 כמכללה לנשים, אחת הראשונות בארצות הברית. המייסדים היו הכומר טריון אדוארדס והכומר ג'יימס וויטמן, הכמרים של הכנסיות הפרסביטריאניות בהאגרסטאון הסמוכות, מארק, וגרינקסטל, אבא. הם הגישו תוכניות לפרסביטרי של קרלייל וקיבלו את הסכמתה באפריל 1868. פנסילבניה המחוקקת העניקה את האמנה המקורית ב- 24 במארס 1869. מיס שרה וילסון (1795-1871), תושבת סנט תומאס הסמוכה, סיפקה שני תרומות נדיבות להקמת המוסד החדש. למרות שלילסון עצמה לא היתה השכלה פורמלית, היא זיהתה את חשיבות החינוך לדורות הבאים של נשים. בהוקרה על מתנותיו של וילסון, הצביעו הנאמנים על שם המוסד החדש לכבודה. ההוראה במכללה החלה ב- 12 באוקטובר 1870, לאחר שהנאמנים הבטיחו את רכישת הרכוש שהיה בעבר בבעלותו של קולונל א'מק'קלור, ידיד ויועץ קרוב של הנשיא אברהם לינקולן.

מאז הקמתה, המכללה טיפחה עיסוקים אינטלקטואליים קפדניים. כמו מכללות של נשים אחרות, וילסון סיפק זמן רב לנשים ללמוד וללמד נושאים שנחשבו בעבר מעבר ליכולות של נשים, כגון כימיה, ביולוגיה, מתמטיקה ושפות קלאסיות. הנשיא אנה מק'קאג, נשיאת וילסון הראשונה (1911-15), חיזקה את הסטנדרטים האקדמיים של קולג '. המכללה המשיכה לבנות על בסיס זה על ידי הגדלת מספר וסוגים של הצעות הקורס, שיפור משאבי הספרייה והבאת מבקרים ומרצים מכובדים לקמפוס. מידה של כוח אינטלקטואלי של קולג 'הוא הקמת בשנת 1950 של פרק של ביתא ביתא קאפה, החברה האקדמית העתיק ביותר היוקרתי של האומה האקדמית.

מאז 1931, המכללה הכירה תרומות מצטיינים לחברה על ידי הענקת תארי כבוד. בין הנציגים השתתפו נציגת ארה"ב, מרגרט צ'ייס סמית, שופטת בית המשפט העליון הארי בלקמון, אנתרופולוגית מרגרט מיד, המוסיקאית לילי קראוזה, הסופרת והפעילה ריטה מיי בראון, ועוגן החדשות וולטר קרונקייט.

לאורך ההיסטוריה הארוכה שלו, וילסון הגיב לשינויים. בשנת 1982, המכללה הייתה אחת הראשונות באזור שהתחילה להציע תכנית לימודים מתמשכת כדי לענות על הצרכים של אוכלוסייה הולכת וגדלה של מבוגרים המבקשים חינוך על-תיכוני. בשנת 1996, המכללה הייתה אחת הראשונות בארץ להציע בקמפוס, חינוך למגורים לאמהות חד הוריות עם ילדים. מאז החלה התוכנית, היא זכתה לתשומת לב לאומית ווילסון הפכה למרכז הלאומי לאמהות חד-הוריות בחינוך הגבוה.

היום, וילסון מודה גברים ונשים בכל הגילאים כדי להירשם לתואר ראשון שלו ולקשר תוכניות תואר, כמו גם שלאחר baccalaureate ותואר שני תוכניות. כדי להפוך את החינוך וילסון זמין למבוגרים, קורסים רבים מוצעים לא רק במהלך היום, אבל בערב, בקיץ ינואר טווח, ובאתרים מחוץ מחוץ לקמפוס.

מסורות וילסון

מסורות הן חלק חשוב מכל ניסיון של וילסון סטודנט. מאת Bigs ו Littles כדי החברים Sophomore, מסורות להביא את התלמידים שלנו יחד ולהפוך אותם חלק קהילה תומכת, מחובר.

וילסון במבט מהיר

ראה כיצד המספרים מסתכמים בחוויה מלאה במכללה.

50 אקרים על החקלאות האורגנית המזוהה של משרד החקלאות האמריקאי

מרכז פולטון ללימודי קיימות מקשר בין סטודנטים לבין הקהילה המקומית, שמציעה חוות עבודה, מסד נתונים לאומי CSA ושבילי הליכה שלווים.

דוכנים לתלמידי קולג 'משכילים וסטודנטים

פן הול הולכי הרגל שלנו מרכז יש זירות רכיבה פנימית וחיצונית, קומפלקס לקפוץ בין מדינות ו 20 דונם של מרדים ומרעה מגודרים.

25 מיליון דולר

ההשקעה שלנו במתחם הארי ברוקס ברוקס עבור מדע, מתמטיקה וטכנולוגיה

מיקומים

  • Chambersburg

    1015 Philadelphia Ave, 17201, Chambersburg

    שאלות