Keystone logo
Zayed University

Zayed University

Zayed University

מבוא

חזון Zayed University

Zayed University היא מנהיגה ארצית ואזורית של חדשנות חינוכית. נוסדה בשנת 1998 ונושאת בגאווה את שמו של מייסד האומה, המנוח שייח זאיד בן סולטן אל נהיאן, מוסד הדגל הזה הוא התגלמות המודרנית של שאיפות הנשיא וציפיות רבות להשכלה גבוהה באיחוד האמירויות.

כיום, Zayed University בולטת להקיף שני קמפוסים מודרניים גם באבו דאבי וגם דובאי כי בברכה סטודנטים לאומיים ובינלאומיים מתוך איחוד האמירויות הערביות, באזור המפרץ הרחב ברחבי העולם.

Zayed University הוסמכה על ידי הועדה להסמכה אקדמית (CAA) - גוף הבטחת האיכות וההסמכה הפנימי של איחוד האמירויות הערביות - ובעולם על ידי נציבות ארצות הברית לחינוך גבוה (ארה"ב), אחת משש גופי ההסמכה האזוריים בארה"ב אשר מבטיחה תוכניות מוכרות בעולם מאוניברסיטה מובטחת.

משימה 2017-2021

 • לספק חינוך ברמה עולמית לכלל התלמידים באמצעות מתן שתי מדינות בקמפוסים לאמנות באבו דאבי ובדובאי אשר יעניקו השראה, תמיכה וטיפוח יכולות התלמידים באמצעות גישה לפקולטה מוכשרת וצוות ייעודי.
 • להציע מגוון רחב של תוכניות בינלאומיות מוכרות לתואר ראשון ותואר שני המספקים חוויות סטודנטיות מרתקות וכוללות. הבוגרים יהיו מוכנים לתרום ולקדם, את הרווחה החברתית והכלכלית של החברה UAE ואת המקצועות שלהם.
 • לתרום לבניית חברה המבוססת על ידע באמצעות מחקר, מלגה, פעילויות יצירתיות, שירותי חינוך והשתלמויות. על מנת להפיץ ידע לקהילות מקומיות, אזוריות וגלובאליות.

על Zayed University

על אף היותה של אומה צעירה, איחוד האמירויות הערביות ממלא תפקיד מיוחד במזרח התיכון בשל מיקומה האסטרטגי, איכות התשתית המודרנית וחזון החשיבה קדימה וראיית-הראייה של מנהיגי המדינה. מנהיגים אלה זיהו את החינוך כבעל חשיבות רבה לעתידה של איחוד האמירויות הערביות, כפי שמציין דבריו של השיח 'זאיד בן-סולטן אל-נהיאן, מייסד איחוד האמירויות:

"מצוינות בחינוך ובידע היא הדרך לתהילה. זה יכול להיות מושגת רק באמצעות מאמצים מתמשכים והתקדמות אקדמית. החינוך הוא עמוד התווך העיקרי להתקדמות ולפיתוח, והמדינה לא חסכה כל מאמץ לספק את הדרישה הנחוצה של המגזר החינוכי. למדינה יש צורך עז במאמציהם של כל אזרחיה המשכילים בתהליך הפיתוח ".

Zayed University , מוסד הנתמך על ידי הממשלה, הוקמה בשנת 1998 כדי להכין מנהיגים שיחזו על האפשרויות וייקחו את ההזדמנויות לפעולה שתיצור את עתיד איחוד האמירויות הערביות.

לאוניברסיטה יש קמפוסים הממוקמים בשתי הערים הגדולות של איחוד האמירויות הערביות, אבו דאבי ודובאי, תחת הנהלה מרכזית אחת. ההרשמה בכל קמפוס היא מעל 4000 תלמידים. האוניברסיטה קטנה דיה כדי לאפשר אינטראקציה אישית בין סטודנטים לבין סגל ההוראה, אך גדולה מספיק כדי להציע לסטודנטים מגוון של תוכניות תואר מאתגרות. Zayed University , התלמידים חווים סביבת למידה המעודדת ותומכת בצרכים האקדמיים שלהם ומטפחת את הצלחתם.

הבסיס לניסיון האקדמי באוניברסיטת Zayed University הוא מודל התוכנית האקדמית, המתמקד בתוצאות למידה והערכה. מודל זה מספק לסטודנטים תוכנית אקדמית מאוזנת ומאוזנת, המגדירה בבירור את התוצאות, מבטיחה כי המשאבים תומכים במטרות חינוכיות ומדגישות הישגי תלמידים והצלחתם. מודל התכנית האקדמית נתמך באמצעות תוכנית חינוכית שלמה הכוללת תוכנית אקדמית גשר המבטיחה מיומנות סטודנטים באנגלית; תכנית ליבה כללית לחינוך, המספקת בסיס בין-תחומי רחב לתחום הלימוד הנבחר של התלמיד; מחקרים מעמיקים המוצעים על ידי שבעה מכללות; התמחויות המספקות ניסיון מעשי; והערכה תקופתית של הישגי התלמידים בתוצאות הלמידה של Zayed University .

במהלך שלושת הסמסטרים הראשונים שלהם בתוכנית הלימודים, התלמידים נרשמים לתוכנית החינוך הכללי באוניברסיטה, הכוללת תכנית ליבה המספקת חוויה אינטלקטואלית המשותפת לכל התלמידים, ויוצרת מסגרת תומכת בתוצאות הלמידה של Zayed University . באמצעות סדרה של קורסים בין-תחומיים קרובים, התלמידים מפתחים את יכולותיהם בחשיבה ביקורתית, מודעות גלובלית, יישומי מחשב, חשיבה מדעית וכמותית, אוריינות מידע, והשכלת שפות באנגלית ובערבית.

Zayed University , לסטודנטים יש מבחר של תוכניות לתואר, שנועדו לענות על האינטרסים האקדמיים האישיים שלהם ועל מטרות הקריירה שלהם. התכניות נועדו לעמוד בסטנדרטים האקדמיים הבינלאומיים הגבוהים ביותר. בתכניות הלימודים הנבחרות שלהם, התלמידים משתתפים באופן פעיל בתהליך למידה הדורש מהם ליישם את הידע שלהם בהגדרות בעולם האמיתי ולפתח הבנה רחבה של נושאים ונוהגים עכשוויים. ככל שכישוריהם האינטלקטואליים גדלים, התלמידים נוטלים על עצמם אחריות גוברת ללמידה מכוונת עצמית. בוגרי Zayed University מצטיינים הן בשפות ערביות והן בשפה האנגלית, והם מבוססים היטב על הדיסציפלינות האקדמיות, בקיאים בכישורי המחשב, בקיאים בתרבותם העשירה ובמורשתם, עולמית בפרספקטיבותיהם ומנוסים במקום העבודה המקצועי. ההצלחה שלהם באוניברסיטת Zayed University מכינה אותם להיות מנהיגים במשפחותיהם, בקהילה שלהם ובעם שלהם.

מיקומים

 • Mohammed Bin Zayed City

  Zayed University, P.O. Box 144534, , Mohammed Bin Zayed City

  • Dubai

   Zayed University, P.O. Box 19282, , Dubai

   שאלות